Pomoc drogowa w Warszawie
Transport Usługi

Pomoc drogowa w Warszawie

W trakcie ruchu drogowego mogą wystąpić różne sytuacje problematyczne, wymagające szybkiej interwencji z zewnątrz. Dotyczy to zwłaszcza dużych miast, takich jak Warszawa, gdzie ruch jest zawsze nasycony i gęsty. Często masz do czynienia z tym, że bezpieczne przemieszczanie się staje się trudne lub wręcz niemożliwe. W takim przypadku rozwiązaniem jest pilne wezwanie lawety pomoc drogowa w Warszawie w celu przewiezienia auta pod wskazany adres. Przeprowadzamy ewakuację każdego samochodu w przypadku uszkodzenia o różnym stopniu skomplikowania, w tym z niesprawną automatyczną skrzynią biegów, podwoziem, zdeformowanym nadwoziem.

Pilne wezwanie pomocy drogowej w Warszawie

Pomoc drogowa w Warszawie
Pomoc drogowa w Warszawie

Zamów usługę w firmie z Warszawy w zakresie pomocy drogowej! W każdej sytuacji awaryjnej, jaka przydarzyła się Twojemu samochodowi na drodze, zlecimy wyjazd naszego specjalisty. Trudna sytuacja może powstać z różnych powodów. Najczęściej jest to spowodowane wypadkiem lub awarią auta, gdy pojazd nie może już dalej jechać i trzeba go przewieźć np. do serwisu w celu naprawy. W takim przypadku pilnie potrzebna jest laweta, ponieważ samochód utknął na drodze i przeszkadza innym użytkownikom drogi.

Nie bez znaczenia mogą być również inne przyczyny, na przykład klęski żywiołowe, które znacznie utrudniają lub wręcz uniemożliwiają przemieszczanie się. Zdarza się również, że kierowca nie może już jeździć ze względów zdrowotnych i w takim przypadku, aby nie stwarzać zagrożenia wypadkiem na drodze, wskazane jest skorzystanie z lawety zamawiając usługę pomocy drogowej.

Jeśli potrzebujesz lawety do motocykla, również możesz skontaktować się z nami. Do ewakuacji motocykli nasi specjaliści używają specjalnych pasów mocujących i elementów złącznych, aby zapewnić bezpieczny i niezawodny transport takiego pojazdu na lawecie. Nasza firma może również przewozić skutery, skutery śnieżne, quady.

W jakich przypadkach może być potrzebny samochód holowniczy:

 • Ewakuacja z powodu awarii technicznej, której nie można usunąć na miejscu.
 • Holowanie w wyniku wypadku.
 • Transport motocykla do miejsca docelowego. Zamawiając usługę ewakuacji motocykla, masz pewność, że nasi specjaliści zapewnią niezawodny, transport motocykla i jego bezpieczeństwo.

Zalety wezwania firmy z Warszawy w zakresie pomocy drogowej

Pilność zamówienia jest prawie zawsze podyktowana względami awaryjnymi, więc wiele może zależeć od szybkości reakcji operatora na przychodzące zgłoszenie.

Jeśli skontaktujesz się w sprawie wezwania pomocy drogowej w Warszawie da to możliwość uzyskania następujących korzyści:

Całodobowa pomoc, nie zatrzymują nas kataklizmy, sytuacje drogowe i inne czynniki.

 • Transport dowolnego typu samochodu klienta, w tym sprzętu specjalnego.
 • Pewność, że pojazd nie ulegnie dodatkowym uszkodzeniom podczas załadunku i transportu.
 • Szybka reakcja na napływające zgłoszenia, nasi mechanicy przyjeżdżają na wezwanie w najkrótszym czasie.

Naszą politykę cenową charakteryzuje adekwatność i akceptowalny poziom kosztów usług. Zaufaj rzetelnym i sprawdzonym specjalistom pomocy drogowej, aby nie zawieść się na jakości otrzymywanych usług!

Nasze możliwości w zakresie pomocy drogowej w Warszawie

Holowanie samochodów w naszej firmie to cała lista usług, w tym pilna pomoc drogowa w przypadku:

 • Samochód ulega wypadkowi, w wyniku którego pojazd nie może poruszać się samodzielnie.
 • Blokada koła.
 • Przebicie opony.
 • Samochód wjechał do rowu lub utknął w błocie lub zaspie śnieżnej.
 • Nagła awaria, która uniemożliwia jazdę autem.

Innym rodzajem usługi autolawety w naszej firmie jest dowóz pojazdów na miejsce targów. Dotyczy to nowych samochodów, modeli retro i wszelkich innych przedmiotów pokazowych.

Inne dodatkowe usługi jakie oferuje pomoc drogowa w Warszawie to:

 • Awaryjne otwieranie samochodu w przypadku braku kluczyków,
 • Awaryjne odpalanie samochodu z powodu rozładowanego akumulatora w tym ładowanie akumulatora lub wymiana na nowy.
 • Dowóz paliwa w sytuacji nieuzupełnienia baku lub wlania nieodpowiedniego paliwa.
 • Wymiana uszkodzonego koła.
 • Możliwość wezwania lawety do dowolnej dzielnicy w stolicy.

Awaryjna pomoc drogowa w Warszawie zawsze wymaga jasnych i skoordynowanych działań. Nagle zepsuty samochód może poważnie skomplikować ruch na drodze. Dlatego na pierwszym miejscu w naszej pracy stawiamy sprawność i dokładność ewakuacji samochodów, gwarantując jej bezpieczeństwo na 100%.

Ewakuacja samochodów w naszej firmie budowana jest według następującego schematu:

 • Odbierając telefon, operator musi określić lokalizację pojazdu i jego markę. Powinniśmy być również poinformowani o sytuacji, w której znajduje się samochód (np. wypadek, awaria czy wpadnięcie do rowu).
 • Wybór lawety na podstawie wymiarów i masy pojazdu.
 • Wyjazd na miejsce postoju auta, załadunek pojazdu.
 • Transport samochodu w miejsce wskazane przez klienta.

Nasze główne atuty:

Zawsze pracujemy. W firmie pomocy drogowej w Warszawie możesz zamówić lawetę przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia, bez świąt, weekendów i przerw. Działamy szybko, dlatego złożenie zamówienia telefonicznie lub online zajmuje nie więcej niż 5 minut, po czym wysyłany jest holownik. Realizujemy wszelkie zamówienia. Firma świadczy usługi holownicze dla wszystkich kategorii pojazdów – od samochodów osobowych po pojazdy specjalne.